TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Na skraju rozpaczy
Gdy znika miłość, wraz z nią umiera często także nadzieja. Czy właśnie to spotka Izę, Pawła oraz Joasię?
Zapraszamy na premierowe odcinki „M jak Miłość”, a w nich...
  • W kolejnym tygodniu Iza zdradzi w końcu Aleksandrze, kto jest ojcem Mai… A Chodakowska, spoglądając na wnuczkę, będzie w szoku. - Tak trudno mi w to wszystko uwierzyć... Ale przecież sama widzę, że… ma oczy mojego Marcina! Tymczasem Artur, gdy zastanie seniorkę w domu, od razu wybuchnie gniewem. I postanowi Aleksandrę zastraszyć – tak, by ukryła przed Marcinem fakt, że ma córkę.
  • - Pamięta pani tę sprawę z Naomi? Musi pani pamiętać... W końcu pani syn był podejrzany o zabójstwo. Celowo złożyłem fałszywe zeznania, żeby go obciążyć. Zrobiłem to, bo chciałem, żeby w końcu raz na zawsze zniknął z życia Izy. Jak pani myśli… do czego tym razem mogę się posunąć? Walczę już nie tylko o Izę, ale i o naszą córkę... bo to jest moje dziecko, rozumie pani?! I to jest moja rodzina! A jak się walczy o rodzinę, nie obowiązują żadne zasady…
  • Z kolei Paweł nadal będzie topił smutki w alkoholu… i wpadnie przez to w kłopoty. Kompletnie pijany, Zduński odwiedzi Teresę i spróbuje byłą ukochaną pocałować - wbrew jej woli. - Co się z nami stało, Teresa? Dlaczego wszystko się nam tak… spieprzyło? Nic się nie zmieniłaś, wiesz? Wciąż jesteś tak samo piękna… - Co ty robisz?! - Sorry… Lepiej już pójdę. - Tak, powinieneś!
  • Po powrocie na Deszczową, Paweł ostro pokłóci się za to z Kingą – gdy bratowa odbierze mu kolejną butelkę. - Wystraszyłeś dzieci… Proszę cię, Paweł, odłóż to i chodź do domu! - A jak nie, to co? Poskarżysz się mężowi? Gdybyś nie była dziewczyną, to już byś oberwała! - Tylko spróbuj! Ledwo trzymasz się na nogach... Boże, Paweł, spójrz na siebie! Piotr – widząc, jak agresywnie zachowuje się jego brat - straci w końcu cierpliwość. - Co się tu dzieje? Zwariowałeś, kretynie?! (…) Dosyć tego!